Darmowa dostawa od 50,00 zł

Poradnik oszczędnego kupowania na sklepie wobimat.pl

2021-12-08
Poradnik oszczędnego kupowania na sklepie wobimat.pl

W tym artykule przedstawimy kilka sposobów, aby wydawać mniej na zakupach w naszym sklepie.

Szczególnie gorąco zachęcamy do lektury firmowych klientów hurtowych.

Planując zakupy zwracaj uwagę na rabaty ilościowe

Bardzo wiele z produktów w naszym asortymencie posiada zdefiniowane rabaty naliczające się przy zamówieniu określonych ilości sztuk produktów.
Jest to szczególnie znaczące przy dużych ilościach hurtowych, ale oferujemy zniżki już od kilku sztuk zamówionego towaru.

Jeżeli wybrany produkt jest objęty rabatami ilościowymi, wtedy na jego karcie pojawi się stosowna informacja. Obrazuje to poniższy obrazek.

Prezentacja rabatów ilościowych

Uwzględniaj progi darmowej dostawy

Na naszym sklepie oferujemy trzy opcje darmowej dostawy.

Pierwsza z nich obejmuje zamówienia opiewające na przynajmniej 430,50zł (350 zł netto). Objęty nią jest każdy rodzaj transportu, każdym z oferowanych przez nas przewoźników.

Drugi sposób na darmową dostawę, to złożenie zamówienia na przynajmniej 50zł (40,65 zł netto), ale z dostawą do paczkomatu. Jest to zdecydowanie atrakcyjna opcja, szczególnie dla klientów detalicznych, jako, że próg darmowej dostawy jest znacząco bardziej przystępny niż w powyższym przypadku.

Trzecim sposobem jest skorzystanie z możliwości odbioru osobistego w siedzibie naszej firmy, pod adresem Księcia Józefa Poniatowskiego 11 w Tomaszowie Lubelskim.
Aby skorzystać z odbioru osobistego, prosimy o kontakt pod 692-198-889 bądź wobimat@wobimat.pl.

Bierz pod uwagę najoptymalniejsze dla Ciebie sposoby dostawy

Ze szczegółową tabelą kosztów dostaw, które zapewniamy możesz zapoznać się tutaj.

Wybierając przesyłkę pobraniową, trzeba uwzględnić dodatkową opłatę. Ponadto przesyłki paczkomatowe są najtańszą formą dostawy, więc jeżeli zależy Ci na maksymalizacji oszczędności, to faworytem jest przedpłacona przesyłka paczkomatowa.

Zapisz się do naszego newslettera

Na koniec gorąco zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera. Odwdzięczymy się za to jednorazową zniżką 10% na wartość towarów w składanym zamówieniu. Zapisać się możesz tutaj. Aby skorzystać z promocji, należy kliknąć w odpowiedni link w wiadomości z podziękowaniami.

Mamy nadzieję, że powyższe wskazówki były przydatne :)

Serdecznie dziękujemy za uwagę,
zespół sklepu wobimat.pl

pixel