Darmowa dostawa od 50,00 zł

Koła stałe z płytą

( ilość produktów: 4 )

Koła stałe

Komfort użytkowania różnego rodzaju maszyn, urządzeń czy platform zależy nie tylko od tego, jak są wykonane, ale również od tego, na czym są ustawione. W przypadku konstrukcji, wózków czy sprzętów mobilnych należy pamiętać o tym, by ich transportowanie i przemieszczanie było wygodne i bezproblemowe. W takich okolicznościach kluczową rolę odgrywają koła stałe z płytą, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego Wobimat.

Czym są koła stałe?

Proponowane przez nas koła stałe to wytrzymałe koła, które produkuje się z odpornych na odkształcenia i uszkodzenia mechaniczne materiałów, takich jak polipropylen. Koła, które znajdziesz w naszej ofercie, mają wykonane z tego materiału zarówno bieżniki, jak i tarcze. Są umieszczone na płycie wyprodukowanej ze stali ocynkowanej, która również jest bardzo wytrzymała i zapewnia duży maksymalny udźwig.

Warto zauważyć, że sam montaż kół stałych również jest bardzo prosty, ponieważ wystarczy je zamocować na śruby.

Oferowane przez nas koła stałe z płytą znajdują zastosowanie w różnych branżach. Można montować je zarówno do urządzeń i maszyn, jak również platform, wózków sklepowych czy magazynowych, a także do mebli.

Zamów koła stałe z płytą w sklepie Wobimat

W ofercie naszego sklepu Wobimat można znaleźć koła stałe z płytą w różnych wariantach. Jeżeli masz pytania dotyczące tych produktów lub nie wiesz, które najbardziej będą odpowiadały Twoim wymaganiom, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie doradzimy i pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i zakupów!

pixel